Vizeler Geldi de Ben Gelemedim!

Bir vize dönemi daha geldi çattı. Okula daha hiç ısınamamışken bu olur mu? Yarın 2 tane, sonraki 3 gün boyunda birer tane sınavım var. Haftaya ise 4 vize daha… Vizelerin sayısı falan önemli değil, çalıştıktan sonra sıkıntı olmayacak ama çalışamıyorum. :( Sorun burada başlıyor.

Son senenin vermiş olduğu rahatlık mı? Psikolojimin çok iyi olmaması mı? Nedenini bilmiyorum ama çalışamıyorum. Çalışmak zorunda olduğumu da biliyorum. Çok tehlikeli bir dönemdeyim. 1 dersten kalmam bile belki okulu uzatacak ama yok işte çalışma isteği yok. Ne yapayım?

Saat 14:00 oldu. Yarın 2 adet vize, yanımda ders notları, kitaplar, cep telefonu, meyve suyu, cips ve laptop ama aklımda başka şeyler… Yapacak birşeyde bulamıyorum. Bari dedim şuraya bişeyler karalayım. Belki çalışmama vesile olur.

Birkaç saat çalışmam bile yeterli olacak ama şu an yok o istek. Geçen sene final döneminde de yoktu. OG ile HB beni kurtarmışlardı. Saolsunlar. :) Zorla çalıştırdılar beni… Ben istemesem de anlattılar. Nerdesiniz? OG ve HB sizi bekliyorum. Gelinde yardımcı olun bana… :( Şu yılı bir atlatayım ondan sonra söz sizlerden beni çalıştırmanızı istemeyeceğim.

Neyse ben çalışmaya çalışma konusunda biraz daha gayret göstereyim ama tek başıma bu olmayacak gibi… OG ve HB bekliyorum sizleri… ;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu