Uludağ Üniversitesi 2012 Bahar Şenlikleri

Uludağ Üniversitesinin bir öğrencisi olarak tüm öğrencileri gibi 2012 Bahar Şenliklerini merakla bekliyorum. 2011’de şenliklerin düzenlenmemiş olması ve bu sene son öğrencilik yılım olması nedeniyle süper bir Bahar Şenliği geçirmeyi planlıyorum. Bildiğiniz gibi 2011 yılında şenlikler olmamıştı. Tüm öğrencilerin buna karşı gelmesine rağmen maalesef şenlikleri yapamamıştık ama üniversitenin sitesinde 2012 Bahar Şenlikleri ile ilgili bir haber gördüm ve sevimdim :) İşte o haber…

Üniversitemiz 2012 Öğrenci Bahar Şenliği Tarihleri…
Üniversitemiz Bahar Şenlikleri, 15 Mayıs 2012 tarihinde “K.Ö.Y. Projesi Şenliği” ve 16-17-18-19 Mayıs 2012 tarihlerinde “Öğrenci Bahar Şenliği” olmak üzere 15-19 Mayıs 2012 tarihleri arasında 5 gün süreyle düzenlenecektir.

Evet! yukarıda gördüğünüz gibi Uludağ Üniversitesinin Bahar Şenlikleri tarihi 15-19 Mayıs 2012… Yani bu sene şenlikler çok büyük bir aksilik olmaz ise yapılacak… Gündüz birbirinden eğlenceli aktiviteler, akşamları ise süper konserler bizleri bekliyor olacak.

Birçok kişinin merak ettiği diğer bir konuda konserlere hangi şarkıcıların geleceği… Bu henüz netlik kazanmadı. Netlik kazandığında sizlere buradan bildireceğim. Gelmesini istediğim 3-4 tane şarkıcı var. Bunlar gelirse çok sevineceğim ama hepsinin gelmesi biraz zor. Sadece 1-2 tanesi gelse bile yetecek bana :)

Her neyse… Kimler gelmeli peki şenliğe? Benim istediğim şarkıcılardan bazıları; Sıla, Halil Sezai, Gökhan Türkmen, Model, Emre Aydın, Mustafa Ceceli, Burcu Güneş… Çok uzadı liste herhalde :) Bunlardan birkaç tanesi gelse benim için yeterli olacak :)

Peki siz hangi şarkıcıların gelmesini istersiniz?

3 Yorum

  1. Tabikide Murat Boz… Senelerdir aynı şeyi söylüyorum dilimde tüy bitti ama gelmiyor adam ya gelmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu