Düğün İçin En İyi Dans Şarkısı

Okuyucularım ile çok uzun süredir görüşemedik. Hem yoğun bir iş temposu hem de biraz tembellik nedeni ile bloguma uzun süredir yazmıyordum. Bu uzun arada hayatımda birçok değişiklik oldu. Bunlardan en önemlisi ise evlilik :) Artık bekar değil; evli bir insanım. Bunun avantajını yaşıyorum. Düğüne hazırlık süreci yoğun geçmişti, sonrasında kına gecesi, düğün vs. derken epey yorucu, eğlenceli, güzel ve unutulmaz anlar yaşadım.

Yeni düğün yapacaklara buradan çeşitli tavsiyelerde bulunacağım. Öncelikli olarak önemli konulardan birisi düğündeki dans şarkısı… Ben şarkı seçerken pek ilgilenmedim, eşim ilgilendi o konu ile seçtiği şarkıyı ise 1 kez dinlemiştim ve pek beğenmemiştim. Neyse düğün günü zaten o heyecan ile şarkıyı anlamıyorsun bile konu öyle kapanmıştı. Bizim düğünden yaklaşık 5-6 ay sonra bir başka arkadaşın düğününde bir dans şarkısı duydum ve eşime sordum: “Bizim dans şarkısıda bu muydu?” diye, “Evet” yanıtını aldım. Şarkıyı çok beğenmiştim, o gece birçok kez dinledim ve sonrasında da dinlemeye devam ettim. Ara ara yine dinliyorum. Aslında ben dans şarkısı seçerken ilgilenmemiştim ama bende seçiyor olsam herhalde bu şarkıyı seçerdim. Merak ettiniz değil mi? :)

Evet… Düğünde dans için seçtiğimiz şarkı Özdemir Erdoğan’dan Pervane şarkısıydı. Çok eski bir şarkı ama gayet güzel olduğunu söyleyebilirim. Düğün yapacaklara ve dans şarkısı arayanlara önereceğim bir şarkıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu