Cinni: Uyanış Filmi Yorumlarım

Cinni: Uyanış filmini en sevdiğim şarkıcılardan birisi olan Emre Aydın’nın filmi olduğu için vizyona girdiği ilk günde izlemek istedim. Aslına bakarsanız Türk korku filmlerini izlemeyi sevmem ve maalesef bu konuda biraz yetersiz olduğumuzu düşünüyorum. Ama dediğim gibi Emre Aydın işin içinde olduğu için bu filmi izlemek istedim.

Filmi izlemeden önce bazı eleştirileri okudum ama hiçbir film için ön yargılı olmam ve filmi bu ön yargılara göre izlemem bu film için durum böyleydi. Sinema için bilet aldım ve filmin başlama saatini beklemeye başladım. Filmin başlama saati geldiğinde ilk gözüme çarpan detay salonun neredeyse boş olmasıydı. bunun birçok nedeni olabilir ama yeni çıkan bir film için ben daha fazlasını beklerdim. Neyse film başladı ve izlemeye başladık.

Cinni: Uyanış Filmi

Film ilk başladığı anlarda biraz heyecanlanmıştım, ama vakit geçtikçe sıkılmaya başladım. Normalde film izlerken saate pek bakmam ama “Acaba ara ne zaman?” diye düşünmeye bile başlamıştım. Film açıkçası çekici gelmedi. Özellikle ilk yarısı iyi değildi. Diğer ikinci yarısında ise bazı sahnelerde korku ve heyecan yaratsa da genel olarak bu filmi başarısız buldum. Hele ki son birkaç ay içerisinde birden fazla korku filmi izleyip, bu izlediğim filmleri oldukça beğenen birisi olarak bu film pek beni heyecanlandırmadı.

Yazımın başında da dediğim gibi Emre Aydın için bu filme gitmiştim, ama Emre Aydın şarkılarındaki başarısını benim için bu ilk filminde gösterememiş. Umarım tekrar film çekerse, daha başarılı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu