Sevgiliye Kitap Yapılır :)

Bunu özellikle erkekler için söylüyorum karşı taraf yani kızlar emek verilmiş, vakit harcanmış ve içerisine de biraz sevgi eklenmiş olan hediyelerden daha çok hoşlanırlar. Tabi ki tüm kızlar böyledir diyemem ama birçoğu için bu geçerli bir durumdur. Hatta yazımı okuyan kızlar varsa; bu konuda yorumunu da yapabilir. Her neyse bununla ilgili az önce kendi sitemde bir reklam gördüm “Sevgiliye Kitap” reklamı :) Daha önce de birkaç yerde karşılaşmıştım.

Sevgiliye reklam kitaplarında sevgiliniz ile ilişkinizi anlatıyorsunuz adamlar size sevgi sözcükleri ile dolu bir kitap çıkarıyorlar. Tabi ki içeriği nasıl olur bilmiyorum ama sizin için küçük bir hikaye, şiirler, güzel sözler ve belki de resimler içeren bir kitaptır. Bu tarz bir hediyeden kızların çok fazla hoşlanacağını düşünüyorum. Fakat böyle bir hediyeyi başkasına yaptırmak yerine kendiniz yapmayı denerseniz eminim ki çok daha fazla hoşlanacaklardır.

Erkeklere tavsiyem bu hediyeyi asla boş geçmeyin ve en zor gününüze saklayın :) Günler bitmiyor; ilk tanışma, ilk el ele tutuşma, doğum günü, evlilik yıldönümü vs. vs. :) Bir güne bu hediyeyi düşünün; 3 önemli günde rahat edin :)

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu