Hayatta Ölüm Var Abi!

Hayatta ölüm var abi! Bu gerçek… Hiç gelmeyecekmiş gibi görünsede bir gün elbet gelecek…

Bu yazıları yazmadan 1 saat kadar önce ortaokul ve lise arkadaşım, özellikle o dönemlerde samimiyetim fazla olduğu bir kardeşimin ölüm haberini aldım. Başta inandırıcı gelmeyen bu olaya, daha sonra maalesef inanmak zorunda kalıyorsunuz ve şaşırıyorsunuz. Gencecik, sizinle yaşıt, 5-6 yıl önce aynı sıraları paylaştığınız insan artık yok. İşte hayatın en acı yanlarından birisi… Bu Dünya yalan bir dünya olsa da, üzülüyorsun gitmesine bir sevdiğinin. Ölümün yaşı olmadığını, her an gelebileceğini anlıyorsun bir kez daha… Fakat bir süre sonra hayat sana tekrar hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Yeni bir acı ile tekrar biteceğini anlıyorsun. Bir gün sıranın sana geleceğini anlıyorsun.

Sevgili Kardeşim Yüksel Şanal’a Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun…

İlgili Haber

Kırşehir’in Mucur ilçesinde, 4 gün sonraki düğününün davetiyelerini dağıtan Yüksel Şanal (23), geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kırşehirspor Başkanı Recep Şanal’ın yeğeni olan Yüksel Şanal’ın kullandığı 06 FVJ 40 plakalı otomobil, Kırşehir-Kayseri Karayolu’ndaki Mucur Mola Park Dinlenme Tesisleri yakınında devrildi. Otomobil, refüjdeki ağaca çarparak durabildi.

Kazada ağır yaralanan ve ambulansla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Uygulama Hastanesine kaldırılan Şanal, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yüksel Şanal’ın 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak düğünle Funda Sapmaz ile dünyaevine gireceği, düğün davetiyelerini dağıtırken kaza geçirdiği öğrenildi.

Bu arada, kazanın meydana geldiği yerde ve otomobilde Şanal’ın düğün davetiyeleri bulundu.

Kaynak: sabah.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu