Uludağ Üniversitesi 2011 Bahar Şenlikleri

Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin 1 yılın sonundaki yorgunluklarını atmaları, eğlenmeleri için her yıl şenlikler düzenleniyor. 2011 yılının şenlikleride 10-13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Bir ara şenliklerin iptal edildiğine dair haberler falan çıktı. Öğrencilerin yoğun baskısı sayesinde iptal kararı geri alındı ve şenlikle yapılacak. Bizlerde şenlikleri heyecanla bekliyoruz. :)

Geçmiş yıllardaki şenliklerin birçoğu oldukça eğlenceli ve aktivitelerle dolu bir şekilde geçti. Bu yıl yapılacak şenliklerinde birbirinden eğlenceli aktiviteler ve konserler ile iyi şekilde geçmesini diliyorum. Şenliklerde değişik spor yarışmaları, paneller, eğlenceler ve konserler yer alıyor.

Şenlik programı henüz açıklanmadı; bu nedenle programı sizlere veremiyorum. Özellikle akşam konserlerinin programı merakla bekleniyor. Yani hangi şarkıcıların geleceği… Bu konuda birkaç sitede anket çalışması gördüm. Anket çalışmasının şu anki sonuçları şu şekilde; Sıla Gençoğlu ilk sırada yer alıyor. Onu Emre Aydın izliyor. Candan Erçetin, Şebnem Ferah, Serdar Ortaç ve Duman listede önde yer alan isimlerden…

Şahsen konsere gelmesini istediğim şarkıcılar; Sıla, Emre Aydın, Mustafa Ceceli, Hande Yener ve Deniz Seki… Bunlardan en az 2 tanesini bekliyorum. :)

Sizde görmek istediğiniz şarkıcıları aşağıdaki yorum bölümden yazarsınız. Belki isteklerimizi ve isteklerinizi görürler. :)

Şenlik programı açıklandığında sitemden sizlere duyuracağım…

Düzenleme (28.04.2011) : Arkadaşlar şenlikler iptal edilmiştir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu