Top 20 Şarkılarım ve Parçalarım – Ekim 2011

Bu yazıma başlamadan önce bir sözü sizlerle paylaşmak istiyorum. Biliyor musun? Şarkılara neden “parça” deniyor… İhtiyaç duyduğunda bazıları eksik bir yanını tamamlıyor… Evet, bu söz gerçekten tuttuğum sözlerden birisi…

Birçok kişi günün belli bir zamanı bir şekilde şarkı dinliyordur. Bende onlardan birisiyim ama ben günün büyük bir kısmı şarkı dinliyorum. Ne yapayım? Şarkılarda benim bazı eksik parçalarımı tamamlıyor. Onları dinleyince biraz huzur buluyorum. Fakat hep aynı radyoları, hep aynı tarz şarkıları, hep aynı şarkıları dinlediğimden dolayı çevremdekiler biraz tepkide ama yapacak birşey yok. Seviyorum o şarkıları, dinlemeye de devam edeceğim. :) Bu arada dinlediğim radyolarıda sizlere söyleyim. Sizde dinlemeye başlayın. Power Turk, Slow Turk, Mydonose Turk Pop ve Radyo Moda… Bu radyolarıda tavsiye ederim.

Neyse bu yazımda sizlere Ekim 2011 tarihine ait Top 20 Liste’mi vereceğim. Bakalım siz beğenecek misiniz listemi? :) Fakat listemde bir sıralama yapamayacağım. Çünkü bu şarkıların hepsini çok seviyorum, hepsi eşit değerde sayılır benim için… Bu nedenle alfabetik sıralıyorum.

Bora Duran – Gül Senin Tenin
Cem Adrian & Aylin Aslım – Herkes Gider mi?
Demir Demirkan – Aşktan Öte
Deniz Seki – Aşk Müzikali
Duman – Ellerin Ellerime
Gökçe – Tuttu Fırlattı
Gökhan Türkmen – Dön
Grup 84 – Söyle
Emre Aydın – Tam Dört Yıl Olmuş Dün
Emre Aydın – Kimse Olmadı Senin Gibi
Model – Pembe Mezarlık
Model – Buzdan Şato
Mustafa Ceceli – Tenlerin Seçimi
Nazan Öncel – Nereye Böyle
Nil Karahimgil – Kırık
Nil Karahimgil – Seviyorum Sevmiyorum
Nil Karahimgil – Hakkında Herşeyi Duymak İstiyorum
Sami – Gördüğüme Sevindim
Sıla – Boş Yere
Sıla – Bana Biraz Renk Ver

Nasıl? Çok etkili şarkılar değil mi? Neyse bu şarkıları yazdımda, bunlar dışında çok sevdiğim şarkılarda varmış onu anladım ama artık Top 20 dedim artırmak istemiyorum. Bu ay listemde bu şarkılar kalsın, gelecek ay liste değişebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu