Blog Günlüğümün İlk Günü :)

Sevgili blog günlüğüm; bugün 2012’nin ilk günüydü yeni bir karar neticesinde “Sevgili blog günlüğüm;” diye başlayan yazıları bu yıl boyunca hergün yazmaya çalışacağım. Bu amaçla ilk yazımı yazıyorum. Normal paylaşım ve yazılarıma devam edeceğim. Bu kategoride ise sadece günün özetini sunacağım. O gün yaşadığım önemli bir olay, mutluluk ya da üzüntü her ne olursa olsun bunları birkaç cümle ile sizlere aktaracağım. 2012 yılı için vermiş olduğum birçok yeni karardan biriside buydu. Aksi takdirde site ile aktif ilgilenemiyordum. Yine diğer sitelerim ile de ilgilenmeye başlayacağım. Yani Hüseyin Özeren olarak Sosyal Medya‘da aktif bir yıl geçirmeyi planlıyorum.

Gelelim 2012’nin ilk günü neler yaptığımda… İlk günün bir pazar günü olması sebebiyle bol bol yattım diyebilirim ama uyuyabildiğim pek söylenemez. Gece saat 2:00 gibi uyumuştum. Uyandığımda saat 9:00 civarıydı. Sonra her zamanki gibi kahvaltımı yaptım ve kahvaltım her zamanki gibi poğaça-meyve suyu şeklindeydi :) Sonrasında ise akşam 17:00’ye kadar internette tasarım ile uğraştım diyebilirim. Başta bu sitem olmak üzere diğer siteleri bi gözden geçirdim. Biraz yenilikler yaptım. Bu süreç içinde internette gezinirken yeni bir şarkı ile tanıştım. Daha doğrusu şarkıyı iyi biliyordumda Duman‘dan ilk defa dinlemiştim. Canlı konser performansı ile “Dön ne olur” şarkısı mükemmel bir hâl almış, herkesin dinlemesini tavsiye ederim. Aşk acısı çekenler için bu şarkılar çok iyi gidiyor. Ama unutmaya azda olsa başlamışken; daha doğrusu kendini tutmayı öğrenmişken tekrardan başlamanın, başa dönemenin faydası yok… Aklımdan çıkmasa biran bile yapacak birşey yok neyse…

Akşam saatlerinin gelmesi ile birlikte bir açlık sezdim ki kendimde önceden bana yemek sözü olan BU’ya hemen ulaştım :) sonrasında Görükle‘nin sevdiğim mekanlarından birisi Destina‘ya giderek cantıklarımızı yedik. Cantık olarak tercihim kaşarlı ve kıymalıdır. Benim eve geldikten sonra BU ile birlikte bazı projeler hakkında konuştuk. Tabi akşamları vazgeçilmezlerimden olan nar çiçeği çayı‘mıda içtim hemen. BU’yu evimden uğurladıktan sonra internette yarım kalan bazı tasarım işlerini de tamamladım ve sonunda rahata ulaştım. Fakat saat 18:00’de Powerturk TV’de muhteşem akustik versiyonlar vardı onları kaçırdım. Gece boş vaktim olursa programı tekrardan izleyeceğim.

Günün bitmesine 1 saat kadar kaldı. Büyük bir heyecan olabilir, olmayadabilir bu kalan sürede :) Olmazsa ilk gün yazacaklarım bu kadar. Okulda bitti yarın ne yazarım bilemiyorum. Biraz heyecan çıksa bari :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu