Blog’um 2012 Yılına Girerken

2012 yılına birkaç gün kala site ile ilgili verdiğim bir kararı tüm okuyucularım ile paylaşmak istiyorum. 2012 yılında sitemin içeriğini biraz daha değiştireceğim ve günlük tarzında bir blog yapacağım. Tabiki bunun dışındaki yazılarımda devam edecek ama mutlu, mutsuz, heyecanlı, sıkıcı… yani günüm nasıl geçerse geçsin bunları birkaç cümle ile özetlemeye çalışacağım. Her gün yazmak biraz zor olacak gibi duruyor ama bunu yapmaya çalışacağım. Laptop’tan giremediğim günlerde en azından telefondan girerek birşeyler yazmaya çalışacağım. Böylece site daha aktif bir şekilde devam edecek.

Tabi 2012 yılı benim için güzel bir yıl olacak gibi… 2011 yılının çok mutsuz geçtiğini söyleyebilirim ama 2012 yılı için umutluyum, umutlu olmak zorundayım. Üniversite bitiyor. Yeni bir hayata başlıyorum. Yine Allah (cc) nasip ederse askere gideceğim. Askerde de yazabilirsem askerlik anıları çok iyi olur sanırsam :) Tabi senin yazdıklarından, senin hayatından bizene diyebilirsiniz. Bu durumda sitemi yazdıklarımı okumak zorunda değilsiniz; hemen çıkabilirsiniz. Neyse işte dediğim gibi 2012 yılında siteye farklı bir hava büründürmeye çalışacağım. Böyle daha güzel olacak gibi görülüyor. 2011 yılındaki mutsuzluklardan uzak sağlıklı ve mutlu bir yıl geçiririm inşallah; sizde hep mutlu şeyleri okursunuz.

2012 yılının herkes için sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum… Nice mutlu yıllara… 1 Ocak 2012’den itibaren “Sevgili blog günlüğüm” diye başlayan yazılarımı okuyabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu