Tekrar Burdayım!

Merhabalar! Yeniden sizlerleyim… Yaklaşık 1 yıl önce bu alan adını almıştım. O zamanlar bir hevesle siteyi açtım, tasarımı ile falan uğraştım, fakat 1 ay sonra başka projelere atılmam sebebiyle bu site ile ilgilenemez oldum. O günden bu güne kadar hiçbir konu eklememiştim. Geçen haftalarda bu siteyi tekrar aktifleştirmeye karar verdim. Anarschi’nin güzel bir Wordpress temasını yani bu temayı aldım, kendimce biraz editlemeye çalıştım. Eksikleri mevcut, fakat zaman ilerledikçe bu eksikler giderilecek.

Site kişisel bir sitedir. Sloganımı “Bir Türk Gencinin Günlüğü…” şeklinde yaptım. Sitede güncel olaylara, kişisel yazılara, bazen acıya, bazen sevince yer vereceğim… Bazen aşk konuşacağız, bazense ayrılık…

Bunun dışında zaman ilerledikçe yenilikler katabiliriz. Tabi ki okuyucularımın tavsiyeleri ve önerileri benim için çok önemli olacaktır. Ona göre kendimize bir yol çizeceğiz.

Her neyse huseyinozeren.com tekrardan ve yeniden hizmetinizde, inşallah bu sefer çok uzun soluklu bir şekilde yayın hayatına devam edecek.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu