Eylül Geldi Sonra…

Hoze tarafından 4 Ocak 2014 tarihinde yazılmıştır.
Emre Aydın

Son 5-6 yıldır en çok dinlediğim şarkıcı şüphesiz ki Emre Aydın’dır. Bunu bana hitap etmesine mi? Yoksa şarkılarını yaşayarak yazmasına mı? Bağlasam bilemiyorum ama severek dinlediğim kesin birşeydir. Uzun süredir Emre Aydın’ın albümünü bekliyordum. Birazda korku içindeydim açıkçası… Acaba bu albümde hayal kırıklığına uğrar mıyım? Acaba tarz değişmiş midir? gibi. Ama albümün teaser’ı çıktı ve ben işte bu dedim…

“Eylül Geldi Sonra” albümünün teaser’ını onlarca kez dinledim. Albüm çıkana kadar merak içinde ama bir o kadarda yaşayarak şarkıları dinledim. Özellikle “Akşamlarda Parmak İzlerin”, “Eyvah” ve “Buralar Yalan” şarkıları daha o zamandan beni etkilemişti. Diğer önemli bir nokta ise en sevdiğim şarkılardan olan ve birçok kişiden dinlediğim “Belalım” şarkısını birde Emre Aydın’dan dinlemekti.

Teaser’ı dinledim, dinledim ve “Eylül Geldi Sonra” o günden sonra her şakıyı onlarca kez dinledim. Severek, yaşayarak, duygulanarak, hissederek bu şarkıları dinledim.

Emre Aydın’a teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu kadar mükemmel bir albümü bizlere dinleme fırsatı verdiği için. Önceki albümlerinde olduğu gibi bu albümde de hissettirdiği ve yaşattığı için…

Bu cümleleri yazarken de “Eylül Geldi Sonra” albümünü dinliyorum…

Ne kaldı, biliyor musun?
Olasılıklar, sakladıkların
Kırıp döktükçe silinir sandıklarım
Silememişim, silemiyorum

Sön anlama beni, beni hiç anlama
Bir kibrit çöküyüm
Rüzgarında ben alıştım zamanla
Kendime çarpmaya
Beni hiç anlama

Yaklaşık olarak 1 sene önce yazılmıştır.
"Eylül Geldi Sonra…" bu yazı 4 Ocak 2014 tarihinde, saat 22:13 sularında "Şarkı & Müzik" kategorisinde yayınlanmış olup "Hoze" tarafından yazıldığı sanılmaktadır. Sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.310 kere okunduğu söylenmektedir. Ayrıca henüz yorum yazılmamış bir konudur.
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Tüm hakları bana aittir...

    "Bazı amaçlar o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır..."
    Copyright © 2007-2015