Duman – Dön Ne Olur (Bıraktığın Gibi Burdayım)

Hoze tarafından 3 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır.
Duman - Dön Ne Olur

Sevgili blog günlüğüm; bugün sana aslında yazabileceğim fazla birşey yok. Saçma sapan bir gün geçirdim. Burada günümün iyi veya kötü geçtiği anlaşılmasın. Boş geçti. Yani boş bir gün geçirdim. Evde nette boş boş takılmaktan başka birşey yapamadım. Final tatilindeyiz; bu nedenle okul yok. Arkadaşların ise çoğu memleketlerine gitti. Burada olanlar ders çalıştıklarını söylüyorlar. Bende yapacak birşey bulamıyorum. Akşama kadar müzik ile ve nette boş boş takılarak vakit geçiriyorum.

Birkaç gün önce size bir şarkıdan bahsetmiştim “dön ne olur” şarkısından bu şarkıyı Ebru Gündeş ile tanıdık ama ben bu şarkıyı Duman‘dan çok daha fazla sevdim. Herhangi bir albümlerinde bu şarkı var mı? yok mu? onu bilmiyorum ama bulduğum tüm videoları konser videoları… Şarkıda beni çok etkilediğinden sizlerle de bir videosunu paylaşmak istedim. Çünkü çok çok değer verdiğim bir arkadaşım artık beni önemsemiyor. Yapacak birşey yok herkesin kararına saygım olduğundan birşey demiyorum. Fakat ne kadar çok değer versem de, ne kadar çok sevsem de beni önemsemeyeni bende önemsemem, önemsememek zorundayım. Şarkı bana “o”nu hatırlatıyor. Gerçi tüm şarkılar “o”nu hatırlatıyorda…

Her neyse lafı fazla uzatmayım bir durum olsa günlüğüme yazardım ama bugün tek kelime ile “boş“tu. En iyisi şarkı dinlemek işte o şarkıyı sizlerle paylaşıyorum. Duman’ın tarzını ben çok beğeniyorum. Birçok kişi beğenmeyebilir ama dinleyin sizde seveceksiniz.

Şarkının sözleri ise;

Sen gittin gözüm arkada kaldı
Canım sıkıldı çabuk gel
Tadım kalmadı hemen gel
Bir kaç gün içinde dön ne olur

Bıraktığın gibi burdayım
Yalnız değilsin canındayım
Tut elimi tut yanındayım
Yalnız değilsin canındayım
Bir kaç gün içinde dön ne olur

Bu şarkı benden çok çok değer verdiği, sevdiği birini kaybedenlere… Onunla iletişimini kesmek zorunda kalanlara gelsin… Bir gün anlayacak! Kimin “o”na daha fazla değer verdiğini… Kimin “o”na kendisinden daha fazla değer verdiğini işte o zaman anlayacak ama…

Yaklaşık olarak 3 sene önce yazılmıştır.
"Duman – Dön Ne Olur (Bıraktığın Gibi Burdayım)" bu yazı 3 Ocak 2012 tarihinde, saat 22:13 sularında "Şarkı & Müzik" kategorisinde yayınlanmış olup "Hoze" tarafından yazıldığı sanılmaktadır. Sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14.150 kere okunduğu söylenmektedir. Ayrıca 1 yorum yazılmıştır.
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • FriendFeed'de Paylaş
  1. Atakan Kaçan diyor ki:

   Bi kaç gün içinde dön ne olur… Tangöze…

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Tüm hakları bana aittir...

  "Bazı amaçlar o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır..."
  Copyright © 2007-2015